KONST / Litografier / Färglitografi 9111123
nr 911 1123
Färglitografi
Vytautas Kasiulis (1918-1995), Susanna i badet, 33/50, signerad. , motivet: 48x62
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:42:43
1.100 kr
1.100 kr